View Single Post
Old 7.11.2010   #12
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Kvali: vitr mi vadil, nevedel jsem co s tim, s vysledkem jsem nebyl spokojenej

1. zavod: hned po startu po otocil Mufisto, takze propad az nekam na konec. Probijeni se dopredu me celkem bavilo, zvlast nikam mi daval zabrat. Pak me Lala vystouchnul a ja zas ztratil nejaky to misto. Nutno podotknout, ze Lala gentlemansky pockal. O chvili pozdejs se dost nestastne (skoro bych napsal az hloupe) vracel na trat TeeDee a ja ho trefil. Sice mi tam blikla zluta vlajka, ale az dost pozde. Priznam se, ze v tu chvili jsem chtel odejit, ale nejak jsem to prekousnul a jel dal. Odmenenej jsem byl super soubojema s Masterfulem a Pumou s samym zaveru zavodu.

2. zavod: docela se mi darilo jet dopredu, suprove jsem si zazavodil s Nikamem a tusim zas s Lalou. Musel jsem jet trochu ostrejs nez normalne jezdim, pac kazdy zavahani bylo okamzite potrestany autem jedoucikm za mnou. Zavod jsem si podelal sam, kdyz jsem chtel dost nerozumne predjet Substance. Trochu jsem doufal, ze vymekne a necha mi tam misto, ale pravo jsem na to misto nemel. Moc se omlouvam. Cekat jsem na nej necekal, bylo tam dost aut a nez jsem zjistil, jestli tam zustal nebo ne, byl jsem uz daleko.

Celkove jsem malo spokojenej s vysledkama, protoze jsem mel na vic, ale zas jsem si opravdu hezky zazavodil.

K zamysleni je taky to, ze v prvnim zavode jsem byl vystouchnutej obema mejma tymovejma kolegama.... Co za tim asi vezi?...
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline