Thread: 2.race tiskovka
View Single Post
Old 26.4.2011   #39
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Q: dobrá, ideální kolo sice nebylo, ale ú?el spln?n - 1.

R: Start jsem kapku prokou?oval, p?edstavoval jsem si to jinak. Ale našt?stí jsem to udržel, takže jsem si mohl v klidu budovat náskok. I když ten nebyl moc velký, soupe?i byli rychlí (p?ekvapil Hanz DD, ze za?átku m? p?kn? zava?il - v dobrém slova smyslu). Následn? p?išel SC, který mi to kapku zkomplikoval. Tentokrát už mi ale restart závodu vyšel p?esn? jak jsem cht?l a zase jsem poodjel. Auto jsem p?edával po cca 70 minutách s náskokem asi 5 vte?in. Následn? jel Mufisto, po n?m p?ebíral Lala. Nanešt?stí Lalovi selhalo t?sn? p?ed pit stopem p?ipojení, takže ztráta... Ale aspo? že to p?išlo p?esn? v ?ase zastávky, aspo? se nám nerozhodila strategie (i když ta tedy byla stejn? jiná, domluvili jsme se že vezmu 1 stint za Mufista). V 2. stintu stíhací jízda, souboj s Žabim (necht?l to v?bec pustit ) a n?jakými fxr. V ?ase cca 3:30 p?išel životní zážitek, když ?idi? vozu 002 se p?ede mnou pokusil o neúsp?šný vzlet, viz:
http://www.youtube.com/watch?v=Mbef8F0eAZo
Poslední stint se nesl v duchu souboje s Radkem, i když v?bec nešlo o pozici. Bylo to zábavný, byl jsem rychlejší zrovna tam kde p?edjet nešlo a tak jsem si cestu p?ed n?j hledal asi p?l hodiny. V záv?ru jsem dostal info že p?ed námi Hanz má problémy a nakonec se mi ho povedlo p?edjet asi 4 minuty p?ed cílem, ?ímž jsme se dostali (asi) na 3. pozici. V záv?ru jsem cht?l napálit total hotlap, ale ze slibných mezi?as? nic nebylo, pod?lal jsem poslední zatá?ku. Takže nakonec o 0,02s za nejrychlejším kolem. Ale závod se mi líbil, pot?eboval jsem se dostat zpátky do formy po ne zrovna ideálnim moe závod? a tohle mi celkem sedlo (i když tam byly 1x hodiny).
Ano a? nerad ale zalétal jsem si a to hned 2x
masterful is offline   Reply With Quote