View Single Post
Old 13.9.2014   #927
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

2 m?síce jsem byl mimo PC a koukám co všechno se zm?nilo, AC se v mnoha v?cech dost zlepšilo a když to ?lov?k nedostává po kouskách ale p?ijde po delším ?ase, je ta zm?na k lepšímu dost viditelná. Za m? zatím co jsem zkoušel palec nahoru.

Co se moc nezm?nilo, že si v multiplayeru po?ád nevyberu Za?íná to sklouzávat k tradi?ním kombinacím a nic moc jiného se nejezdí. Je to samé GTR, SLS na Nurb short, Nord - ale jen trénink. Spousta server? má stále povolená auta co k sob? nejdou (tam ani nelezu). Najít závod s normální cestovní plechovkou je zázrak. K mému p?ekvapení se nejezdí n?které p?kné add-on trat?, t?eba v?era jsem zkusil Road America a našel jsem jen jeden prázdný server n?kde v Austrálii.

Z tohoto pohledu rozumnou nabídku má akorát Ceskej server(y). Škoda, že v?tšina lidí chodí na E30/Nurb, ta kombinace se mi už trochu omrzela. V?bec nechápu, pro? se tu do t?chto server? navážel n?kdo z UVZ.. Jejich server mi nikdy ve výpisu nevysko?il/nezaujal, co koukám te? do výpisu, mají tam jeden s 3 sloty a v??n? tam mají n?jaká "zmatená" komba, co nikdo nemá, nebo jsou i špatn? nastavená. ?tu týden starou diskuzi a lákají na závod stylem "p?ij?te dnes a zítra". Jakoby nebylo z X podobných oznamení jasné, že to chce dát v?d?t s p?edstihem. Auto op?t nestandardní, navíc takové, které jsem nikde nenašel (mají tam link na stažení, ale ne na zdroj, takže až bude update, zase nebudu v?d?t, kde to vzít). Nic proti, ale z mého pohledu Logical ud?lal t?mi servery pro komunitu mnohem víc. Tím ne?íkám, že když ud?lají rozumný závod s oznámením dop?edu, že nep?ijdu. P?ijdu rád. Ale co jsem ?etl, je tu spolupráce zase s dalším serverem a zase sledovat n?jaké další fórum a na ligu asi další registrace atd, to je t?íšt?ní komunity. Možná má n?kdo hromady ?asu to všechno sledovat, ale dost lidí chodí do práce a má jiné povinnosti a nebude oklikávat X server?, které možná zase za chvíli zaniknou, aby se dozv?d?l o 1 závod?.

Co se tý?e pickup závod? n?jak nevím, jestli to je výhra, nebo ne. Jasn?, odpadá otravný booking. Ale p?išlo mi, že d?íve když už si lidi tu frontu vystáli, tak se v tom závod? pak lépe chovali. Te? se ?lov?k m?že p?ipojit kdykoliv a spousta lidí podle toho i jede. Nakonec to dopadá tak, že (když už si n?co vyberu) ?asto odcházím znechucen, dám si pár kol offline a hotovo. Štve m? to, protože když to ud?lá hodn? lidí, v online zbudou jen ty boura?i. Rád bych n?jakou ligu, ale te? organizaci ?asov? opravdu nedávám, snad se n?kdo do n??eho pustí.
Pablo is offline   Reply With Quote