Thread: 2.race tiskovka
View Single Post
Old 25.4.2011   #24
wildstyle
Newbie

 
wildstyle's Avatar
 
Join Date: 18.4.2011
Location: Copenhagen, DK
Posts: 35
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
necháme to na posouzení komisa?? (uvidíme jestli budou idioti, jak ?íkáš, a uvidí to, co je z?ejmé) dodal jsem jim jasné d?kazy (viz p?íloha dole) a tv?j úmysl byl zcela z?ejmý celou dobu a v?d?l si dob?e, co d?láš a co ten náraz zp?sobí. Já umím také podobným stylem otá?et soupe?e a pochybuji že p?i svých zkušenostech ty nevíš co náraz v tomto úhlu do zadní ?ásti vozu zp?sobí. Víš dob?e, že si jel zase stylem "horká hlava". Už jsem t? v n?kolika závodech a podobných situacích vid?l a ur?it? nejsem sám. Kdyby si nebyl hrrr hrrr dostal by si m? úpln? v klidu za 3-4 kola na rovince na cílovce, protože tam jsem rychlostn? ztrácel. Na tvé stran? byla výhoda obecn? rychlejšího auta a výhoda sm?ru v?tru a jeho vlivu na aerodynamiku já m?l velká k?ídla a prost? mi to nejelo. Ale v zatá?kách mi to naopak drželo, zejména v této pasáži, kdy jsem si mohl dovolit ji projížd?t rychleji a brzdit do ní pozd?ji.


... o zablokovaných kolech nem?že být ani ?e?, než si do m? najel, tak jsem zcela normáln? mí?il do zatá?ky standardní rychlostí bez jakéhokoliv škodlivého zablokování kol (fáze 1 a 2 na obrázku) nebo probržd?ní nemluv? o tom, že m?j setup na FXR ani blokaci kol v takovéhle rychlosti a této situaci neumož?uje!!! A byl jsem p?ed tebou tém?? 3/4 auta a byl jsem už tém?? v zatá?ce a ve správném sm?ru pr?jezdu (viz fáze 2)!. V ten okamžik (fáze 3 na obrázku) si do m? najel a volant si držel celou dobu sm?rem do m? (fáze 4 a 5) a brzdy skoro nepoužil a úmysln? si m? vystr?il a oto?il... p?eber si to v sob?.

Zkus ob?as p?i tom závod?ní používat trochu chladnou hlavu, ne?íkám, že je n?co špatného na tom jet na plechy a na kontakt, také to d?lám, ale vždy nechávám místo a úmysln? n?koho oto?it nebo se ho snažit vystr?it z trat? to fakt soory ...
You just proved that it was your own fault. You clearly went on the brakes too late and you had to brake harder and locked up your wheels, causing you to miss your apex by a mile.

I don't see how this was Radek's fault. He kept his line, trying to stick on the left side so he would be on the inside of the next turn.
wildstyle is offline   Reply With Quote