View Single Post
Old 7.2.2011   #26
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
R1: Celkem klid, ausdem tohoto závodu byl tentokráte Nicam, který ze za?átku moc rychle nejel, ale p?edjet se nedal a stálo m? to p?epálený gumy a možná i lepší umíst?ní,
Sice nevím co je to ausdem , ale víš jakou jsem m?l radost, že jsem t? dokázal udržet za sebou a ješt? ti místama poodjížd?t .
Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
R1: Navic jsem se prestal soustredit a dotah me Nicam! Souboje s nim pekny a jsem rad ze jsem se ubranil. Uff - BEDNAAAA -
Já jsem si to taky užíval, moc p?kný, cht?l jsem na tu bednu já , ale zvládl jsi to lépe. Gratz.
Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Z mého pohledu trochu na obhajobu
P?išlo mi, že masterful o m? nev?d?l a strhnul to na vnit?ek, nebo jsem se tam nem?l asi cpát... nevím. Potom se to snažil ješt? vybrat s plynem na podlaze.... Ta trubka byla jako... ?lov??e co d?láš!?.. .... Ale bohužel to odskákal Nicam....
R2 - 5. kolo - vrace?ka na cílovou rovinku.
Tak n?jak to bylo, jak píšeš. Ty ?ukance jsem ustál, bohužel Masterful dostal smyk v tráv? a poslal mi to zleva rovnou p?ed ?umák, už jsem nesta?il zareagovat. Kdyby nedržel v tý tráv? plnej plyn, bylo to v pohod? i pro n?j (kdyby, kdyby, kdyby ...) škoda.
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline