View Single Post
Old 6.3.2007   #64
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
No spíš sem myslel n?jakou samostatnou stránku na czechlfs "Servery", kde by byly všechny CZ servery + jejich status jak jsi za?al d?lat, tyhlety rezerva?ky atd, protože na titulku to asi všechno nenarvem a víc kalendá?? by tam asi bylo matoucích. Mohl by se tam hodit i ukázkový cfg a další info co se serverama a jejich provozem souvisí.
s tim umyslem jsem prve zacal delat status serveru, ale prislo mi blby hodit status jen actualich serveru a nikdo dalsi se nepridal, tak to bezi zatim jen na firemnich strankach. Moje predstava byla takova, ze chci jezdit, tak vlezu na stranky a hned prehledne vidim, na kterem CR serveru se jezdi, kolik je tam lidi, jestli je server zamceny, atd. To, co ted bezi na http://www.actual.cz v pravem sloupci. V podstate bych si usetril pousteni browseforspeed, nebo lfsmanager a jejich aktualizace. My tedy pro team mame i jine podrobnejsi zobrazeni, ale to je neverejne, protoze to ukazuje i hesla a tak.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote