View Single Post
Old 27.11.2007   #4
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Nemusim rikat dvakrat, ze rally vubec nemam rad. Vcera to ale byla vyjimka.

Pred zavodem jsem se rozjizdel pomalu, pod 1:20 jsem se dostal vlastne az v kvalde (diky Sirovi za set), kde jsem skoncil 7.

R1: Po startu preze me sel Megin, zkouseli to i Branislav s Mirim, ale ty jsem odrazil. Dojel jsem Xedoxe, ktery me pak dve tretiny zavodu zamestnaval. V technicky casti predjet nesel, protoze drzel stopu a nedelal chyby a na rovince predjet nesel taky, protoze pri kazdym pokusu o predjeti jsem skoro skoncil v trave. Za mnou navic jezdili dalsi, ktery jsem musel odrazet. Nakonec jsem ho ale dal, v T1 jsem nekolikrat naznacil a v 9. kole se mi utok povedl. Megina jsem pak dojel behem dvou kol a v poslednim kole jsem ho predjel. 6.

R2: Pred zavodem jsem udelal mensi upravy na setu, jelo to o neco rychlejc. Start z 2. Po startu si me dal Sonyk, vratil jsem mu to v T1 tretiho kola. V 5. kole Megin vyklidil prostor, takze jsem sel zadarmo do vedeni. Za chvili se za me dotahl SIR. Toho jsem pak i pres par chyb za sebou udrzel az do cile. Navic PB pod 1:18, super. 1.

Long: Start zezadu, par souboju se Saxikem, probijeni se dopredu az do 9. (?) kola, kdy jsem pod tlakem od Sira udelal chybu na skoku a skoncil na strese. Pak uz jenom sledovani toho, jak si vedou ostatni.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote