View Single Post
Old 16.10.2007   #7
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

S MRTkou je to pozávod?ní takové jakési jiné - je to relax, pohodi?ka, sranda. Proto jsem toto kombo zvolil a fakt jsem se bavil. Závody nem?ly chybu, snad jen jednu a tou pro m? byl CHAOS!!! Jak se ke m? p?iblížil zezadu, byl jsem jak kráva, která za sebou cítí inseminátora! Uvid?l jsem ho v zrcátku a buch - n?kde mi podjelo kolo a on to do m? našrouboval!!! Kdyby to bylo jednou, ale nakonec to bylo jak v S1, kdy jsem díky tomu nedojel ani jedno kolo, tak v S2 a nakonec i v Longu, kdy jsem s poškozenou MRTkou kroužil zna?n? pomaleji než ostatní a všechny bezproblém? poušt?l, ale s pán? Chaosoj jsem holt musel kolidovat!
No a abych tomu nasadil korunu, tak po boxech, do kterejch jsem dojel už asi s 3-4 kolovým zpožd?ním, když už mi MRTka jela jak m?la a já se za?al zlepšovat, jsem štrejchl obrubník - st?echa - konec.

Ale super ve?er. Je to zm?na oproti t?eba GTRkám, kde se každej honí jen za úsp?chem. Na to odreagování je MRT, UF1 a spol prost? super.

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
... Pak nasledoval zapich do zdi na cilovce (jak vsichni vime, MRT nema zpatecku), odkud jsem par kol zoufale sledoval ostatni. .... se prihnal ToFire a i kdyz vubec nemusel, tak mi pomohl otocit se do spravnyho smeru,...
no m? to v tu chvíli bylo jedno, p?i n?jaké kolizi na za?átku jsem si ohnul MRTku a v zatá?kách pak byla šílen? nedotá?ivá, tak jsem strácel kolo za kolem. No a jak jsem t? vid?l, tak jsem si ?ekl, že je ješt? do konce spousta ?asu a tak jsem t? v tom necht?l nechat.
Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
I presto jsem se dneska hodne bavil, jezdit s MRTkou je vazne zabava.
O to mi šlo p?i výb?ru komba!
Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
diky panove za pekny zavody
Taky ti dík!
ToFire is offline   Reply With Quote