View Single Post
Old 3.10.2007   #8
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

jak jste si všimli, my jsme jeli s jediným cílem - dojet. Vzhledem k plánovaným 5ti PIT?m abychom si vsichni rozumn? zajezdili bylo maximum naše celkové 10. místo. Na tohle auto (v kombinaci s South City) jsme si nikdo nezvykl, ale nakonec žádná vážn?jší chyba nenastala, krom mizerných ?as? (máme se ješt? co u?it). Po startu z 5. místa jsem spíše poušt?l rychlejší a drav?jší soupe?e a nikam se nehnal.
Dodate?n? se omlouvám za spam p?i závod?, ale jelikož by n?kterým z nás skype s nejv?tší pravd?podobností znesnadnil, nebo znemožnil kvalitní p?ipojení (a TS nás n?jak necht?l poslouchat), byly jsme p?edem domluveni na strategii, kterou jsem ale t?sn? p?ed závodem zm?nil a to špatn?, takže b?hem závodu bylo nutné dávat si info kolik brát paliva.

S tím antivirem mám taky incident z poslední p?lhodinky, když se cht?l ne?ád aktualizovat, ale jelikož již o nic nešlo, nebyl problém zastavit a manuáln? vypnout.

Díky za závod a gratulace vít?z?m.

PS: ješt? dík Krpasovi za pracovní setup bez n?j bychom po t?etím kole už jen driftovali...
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote