View Single Post
Old 2.10.2007   #5
Chvaty
Member

 
Chvaty's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: Kada?(CZ)
Posts: 215
Default hmm

Tak já sem se závodem spokojený. Sice sem te? koukal jak nás tady n?kdo pomlouval v topicu Týmový Bitvy jak se nez??astníme apod. a Taky m? tam pobavil výrok, že se asi na této trati s tímto autem cítíme silní. Mno asi vám to ?eknu takhle. Náš tým je v plenkách a nefungujem tak dlouho, aby jsme zjistili na jaké trati nám to jde nejlíp. Prost? sem zvolil kombinaci, která se mi zdála celkem zajímavá. Jeli jsme hlavn? pro srandu a nikam se nehnali. Doufám taky, že jsme n?komu nezp?sobili n?jakou v?tší ujmu na vozidle nebo ?ase, a pokud ano, tak se omlouvám. Pro nás byl úsp?ch že sme naší flekatku dovezli do cíle. Bylo mi ctí na trati být s takovými velikány naší scény a myslím si, že je to dobrá zkušenost do dalších závod?. Sice nejsme konkurenceschopní oproti z??astn?ným ale myslim že ostudu jsme si taky neu?ízly, jelikož to byl první náš endurance a vlastn? jsme v?bec netrénovali ani nevymýšleli moc taktiku, protože do poslední chvíle jsme nem?li jisto, kdo pojede apod. Ovšem z mého pohledu pro nás úsp?šný závod a jak ?íká jedno znamé : Je hlavní se z??astnit a ne vyhrát. K naší neú?asti v n?kterých závodech se taky omlouvám, ale n?kdy to prost? nejde. I když sem se nap?íklad nez??astnil na závodu s RB4, n?kte?í m? mohli vid?t trénovat na tento závod, ale nakonec sem to prost? n?jak tak nestih, bohužel. Jinak teda díky všem co to tam v?era s náma vydrželi a t?ším se na další závod ;-)
__________________
http://www.chvaty-design.ic.cz
Chvaty is offline   Reply With Quote