View Single Post
Old 4.9.2007   #13
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

sprinty komentovat nebudu pac to fakt nema cenu. Kompletne rozladenej sem jel uz prvni sprint a v druhym sem to otocil takze start z posledniho.

Na long sem se snazil uklidnit a docela to pomohlo. Start z tretiho posledniho mista nebyl spatnej, aspon sem si uzil zavodeni ...

Zavod to byl rozdelenej na 2 casti. Cast do pitu a cast po pitu. Cast do pitu byla hnusna, neferova, tvrda, ale neskutecne zabavna. Ale prece jenom bych to trosku uklidnil, ale je fakt ze sem mel par fakt hodne tvrdejch manevru ale delal to kazdej. Proste se to nejak zvrhlo

Cast po pitu byla hotlaperska. Vyjel sem na tretim miste cca. 3s za Chaosem. Zacal sem hotlapovat a docela se to darilo pac chaos delal obcas chyby. Dostal sem se tusim na pul vteriny za nej ale predjizdeli sme nejakyho sneka ale z nepochopitelnych duvodu pustil jenom Chaose a ja sem v sikane pred cilovkou musel brzdit cimz mi chaos odskocil na 1,5s. Zase sem zacal hotlapit a docela to slo zase sem ho dojel ale zbyvalo jenom jedno kolo a navic mi do pokoje prisel tata a zacal mi do toho kecat -> soustredeni v pr*eli takze sem Chaose uz nedal.

Ale zabava to byla
Felix is offline   Reply With Quote