Thread: Fotite???
View Single Post
Old 8.8.2013   #1747
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Diky, som rad, ze sa fotky pacia

Trvale nasledky nemam...nastastie...i ked je pravda ze je to taka dost militantna zona, ale mali sme mozno aj stastie. Raz som mal samopal pri hlave ked som na letisku hladal wc a vkrocil som omylom niekam kam som nemal. Ale nastastie som sa z toho vykecal Inak sa mi zda ze najnebezpecnejsi su v Indii turisti - ani nie Indovia, ani pakistanci ani moslimovia (vid pripad cecha co zabil priatelku v Goa v Indii)

Narocne to bolo dost. Teplo je uplne nepopisatelne. Fakt ak sa vam zda ze tych 35 teraz v cechach je vela tak je to nic oproti 40 v New Delhi ale co je najhorsie je tam 85% vlhkost k tomu. to umocni to teplo este o 50%.
A jedlo je tam utrpenie. Skoro vsade su tam vegani takze ani syr ani vajicka clovek nedostane. Iba nekonecne palive privarky z nejakych strukovin.
Ale inak neskutocne zazitky a miesta co sme pochodili. Priroda uplne ina a nadherna a ludia (ak to nie su moslimi), tak tiez velmi zhovorcivi, ustretovi, usmievavi, vdacni za kazdu malickost. Hrozne zaujimava krajina, no rozmyslel by som si dvakrat, ci by som tam chcel este niekedy ist.

Ghost: ale samozrejme, ze ano chcel som zomriet vtedy...celu noc na hajzli...dokonca achievement ze som vracal a kadil zaroven
bavorak is offline   Reply With Quote