Thread: "kokpit"
View Single Post
Old 12.4.2010   #54
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

No volant už mám a prozatím neplánuju m?nit G27 .. p?ijde mi to oka, pokud n?co odejde ... možná pak, ale d?ív ani ?uk ;-).

No m?j p?íjem je velice r?znorodý, jakožto student ;-), b?hem zkoušek se mi vyplatí rozhodn? vše koupit - abych se tím nemusel zabývat, ale modela?il jsem (te? mám pauzu, nestíhám to), takže ten pocit, když si to ud?láš sám moc dob?e znám ;-) ... Nicmén? modela?il jsem v autech a vrtulnících - to je n?co jako Frex - máš to už hotový, jak Lego a p?ípadn? tam n?co upiluješ, ubrousíš a tak, žádné lepení balzy a tak .. to jsou praví modelá?i, kam já nemám šanci se s mou zru?ností dostat.

No cena za Frex je takový strop, mne jen prost? zajímá - co by se dalo sehnat lepšího do dané cenové kategorie ;-). To jestli se nato nakonec vrhnu jak na Lego nebo tomu pom?žu sám ... to do?eším aktuáln? ;-). Oka, jdu juknout na tv?j odkaz ;-)
Nicmén? spíše p?evládá názor koupit to hotové - aby s tím bylo co nejmén? problému ;-) ...

Je to asi n?co jako "koupit" si trackIR (v?c co dáš na hlavu a kam ji nato?íš, tam se koukáš ve h?e), byla možnost vyrobit si to z webky a ješt? z n??eho tak kolem litru nebo to koupit - te? si nejsem jistý za 3500 ? Rozdíl byl v tom jak to vypadá, trošku rychlejší odezva a menší zatížení procesoru - v?tšina lidí by si to vyrobila, ale já to zhodnotil tak, že bych se s tím musel párat - b?h ví jak dlouho, bylo by to "horší" o n?co v?tší zatížení procáku, menší citlivost, takže jsem koupil originálku, která je 3-4x dražší ... Je velmi pravd?podobné, že to ud?lám i u simu. Vím, že se na tom dá ušet?it, ale dokud do toho trošku nevidím, mám strach z komplikací. Sv?j první po?íta? jsem si také koupil hotový a až následná koup? byla - "postav si sám a dej si to do kupy" ... Nerad se hrnu do výroby n??eho, s ?ím nemám zkušenost, ud?lám tam dost chyb, trvá to dlouho a výsledek m?že být horší .... Stejn? jako jsem nekoupil G25, která je o 3 000 levn?jší než G27, protože v G27 mají být lepší p?evody ... ?lov?k který by to rozebral a vym?nil by na tom ušet?il atd ... V?tšinou volím dražší cestu menšího odporu, až se do problematiky dostanu, pak se v tom š?ourám :-).

Nikdo ne?íká,že si to budu upravovat pozd?ji podle své vize ;-), ale pro za?átek se do toho nechci moc poušt?t ;-) ...
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27

Last edited by Breakpain; 12.4.2010 at 21:59.
Breakpain is offline   Reply With Quote