View Single Post
Old 24.11.2007   #14
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by SUK View Post
setup mam vlastni... ted jsem si zajel pekne 5 kolecek, prvni je naprosto priserny dalsi uz jsou lepsi, predvedl jsem tak nejak svuj standardni vykon
link: http://disk.jabbim.cz/suk@njs.netlab.cz/Jizda.spr

jinak tak jsem nejak popremejslel behem jizdy nad odjetejma kolama a bude jich maximalne tech 300, 1000 byla asi fakt blbost...
Tak jsem to poctive zkouknul a popravde... jestli jsi to tohle jel na klavesnici, tak klobouk dolu, i kdyz je tam co vylepsovat:

1. nemas naucenou svou stopu, kazde kolo jedes jinou, takze se nauc projizdet i pomaleji idealni stopu a vyuzivej drahy od kraje ke kraji, vyuzivej naklonu silnice a az budes jezdit kazde kolo skoro stejnou stopu zacni zrychlovat
2. zkus vetsinu zatacek jezdit o stupen vis, ty vzdycky podradis na 2 (hlavne moc brzo, pak se ti kvuli tomu blokujou kola) motor rve a ty ztracis rychlost, protoze to na tu dvojku proste vic nejede... kdyby jsi nechal za 3, tak se nektery zatacky daji projet skoro o 20 km rychleji...
3. polad si trochu setup, mam pocit ze se ti to moc pretaci na tvuj styl jizdy, ale kdyz ho zklidnis, tak to bude v poho... polad brzdy, nebo vyvazeni auta pri brzdeni (takze pruziny a tlumice), moc brzo se blokujou kola... prevodovku dej mozna o malililinko vic do otacek aby jsi zatacky mohl v poho projizdet na trojku

a protoze jezdis na klavesnici tak bych to videl po vychatani tehle problemu na 1:38-1:37
mello is offline   Reply With Quote