Thread: ALTP 2 Tiskovka
View Single Post
Old 25.1.2006   #17
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk
To Chaos: ja si taky rejpnu!

Abych p?edešel problem?m dal sem uzáv?rku a tak o den d?ív a ejhle mail dosel vcas a na pripadny problemy sem mel den casu!Vy date uzaverku hodinu pred zavodem a pak kdyz je problem je to v pr...!ale jo vim udelat tri div neni jednoduchy ale nejsi na to sam nebo jo?Jestli jo tak priber lidi!Nejsem proti ti s cim koliv pomoct!
no "vtip" je v tom, ze dokud sem posilal maily ja a nebyl system HL+potvrzeni, tak slo vsecko v klidu... takze ani zadny problemy temer nebyly... jenze volnejsi system se na 20 lidi rozhodlo zneuzivat, zabirali misto lidem v divizi... proto jsme se rozhodli pro tenhle system a zas je problem s tim ze se nekdo nestihne prihlasit nebo je nejakej zadrhel v systemu s potvrzovanim (coz doufam uz nebude)... posouvat uzaverku jeste dal uz podle me nema cenu... ted je to 2 a pul hod pred zavodem a to si myslim ze je casu dost... posouvani dal by akorat lidi pripravovalo o cas na HL/potvrzeni... a lidi co si z nejakyho duvodu s necim vzpomenou tesne pred zavodem budou porad, posouvani uzaverky s tim nic neudela... puvodne byla uzaverka rovnou pred treninkem a slo to...

delam to sam, jediny co ted nedelam je posilani mailu s heslem, to ted vypadne nitemu ze systemu, ja mu reknu heslo a kde pojede ktera divize a on to rozesle...

nabidky si cenim, ale nedokazu si predstavit jak by to mohlo fungovat...

EDIT> jo 10 minut mame v propozicich taky... jenze u trech divizi to jak u vas fungovat nemuze... ty mas seznam 5ti - 10ti nahradniku... ja bych musel prehazet x lidi na trech serverech...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote