Thread: Race 5 tiskovka
View Single Post
Old 19.2.2012   #4
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: tak nejd?íve mi to padlo díky mojí p?ítelkyni,ale bylo mi dovoleno op?t vyjet a start z myslím z 10. místa.
R1: dostal jsem se na 5 pozici a p?ed sebou Gepperta,pak se mi poda?ilo na rovince dostat se p?ed n?j,no v p?edposlední zatá?ce se snažil m? podjet,malý kontakt,ale Gepperta obrubník hodil na bok a do m?,ztráta 3 pozic,dojezd na 7. míst?,co se dá d?lat.
R2: start z 2. místa,poda?ilo se mi p?edjet K?íže a polovinu závodu ho držet,doufal jsme,že jej dojede m?j kolega Dob?anský a budeme bojovat o první t?i místa,bohužel jsem ud?lal jedinou chybu v poslední šikan? a K?íž m? v klidu p?edjel a dojel m? i Jakub,tak jsme si zabojovali o pozice,nakonec dojezd na 2. pozici.
Škoda té chyby,ale jinak spokojenost,kone?n? bedna,gratulace Jakubovi 2x k 3. místu.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 19.2.2012 at 22:18.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote