View Single Post
Old 21.12.2009   #220
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Nedávám žádný protest, ale prosil bych spíše projednání n?kolika situací ze v?erejška.

V 1. Závod? jsem já (42 J.Dohnalík) a miloscz (03 M.Aky) svedl tvrdé souboje na hran? pravidel a dote? se nem?žem schodnout kdo za co m?že.

Jde o:

26. kolo - Poslední šikana po dlouhé rovince.
Úto?ící v?z ?. 03 dle mého šel hodn? nebezpe?n? na p?edjížd?cí manévr. Dle M. Akrmana vše v po?ádku

27. kolo - Levá zatá?ka v nájezdu na dlouhou rovinku.
Netroufám si soudit, ale úto?ící auto nem?lo dostate?ný p?esah a já ho zav?el v souladu s pravidly. Došlo ke srážce, za kterou jsem byl odm?n?n troubením.

27. Dlouhá rovinka.
Cítil jsem vinu na svojí stran?, proto jsem úto?ícího jezdce radši pustil. Odm?nou mi bylo to, že do m? na rovince úmysln? napálil a já se jen tak tak udržel na trati.

M. Akrman se odmítá o tom bavit a posílá m? do blbc?, takže prosím sportovní komisa?e, aby se na tyto situace podívali a vynesli verdikt, i když se o protest nejedná, jen o takové posouzení
Nejsem komisa?, ale dal bych M. Akymu d?tku s výstrahou. 1. akce - velmi ale velmi hodn? optimistický manévr, na který bych si ani náhodou netroufnul. 2. akce vícemén? to samý a 3. akce jako zbyte?ná odplata.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote