View Single Post
Old 20.12.2009   #216
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
A ešte nie?o, na toto už som sa kedysi pýtal, ale vtedy myslím že akurát mi niekto vysvetlil, že netreba _úplne_ púš?a? plyn, lenže to mi nesta?í. Ide o to, že niektorí nielen, že vôbec pri preradení hore s FZR (H prevodovka!) nepustíte plyn, ale nevidie? ani že by aspo? blikla spojka. ?o je to za cheat? Vypnutá automatická spojka a hádžete to tam "nasilu", s tým že spojka to možno vydrží nie ve?mi dlhý pretek? Priznajte sa... aj na tomto dos? strácam, teda okrem toho, že nemám talent. ;-)
Z mpr toho až tak moc vysledovat nejde. Ale o cheaty se tu nejedná. Když vezmu svuj replay a podívam se na tvoje auto, tak tam taky nevidim, jak lítá spojka. Ta automatická spojka prost? lítá rychle a v mpr se neprojeví. No a co se tý?e p?e?azování, tak já p?i ?azení nahoru vždycky plyn ubíram, i když ne úpln?. Protože je to op?t rychlý pohyb, v mpr to neni poznat, vypadá to jako bych p?i ?azení m?l po?ád plyn na podlaze. Takže jestli je to vyšlapování plynu u tebe vid?t (a jako že je), tak to jen d?láš pomalu. Zrychli nohu.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote