Thread: iRacing
View Single Post
Old 24.7.2008   #113
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
co konkretne?
Vzhledem k tomu, v jak bugovatym a zanedbanym stavu nKP je, tak p?ekvapiv? dost v?cí. Nebudu srovnávat s iR, protože tam to bu? není v?bec, nebo nemám dostate?nou zkušenost, takže spíš obecn? co se mi v nKP líbí a stálo by za "vykradení":
- fyzika obecn? - velmi dobrá, setupy založeny na reálných možnostech nastavení auta, z kterého se vychází
- fyzika slick? - lepší než jinde v?etn? "životního cyklu" pneu. Prost? cítím na volantu, jak je ojetá guma, nepot?ebuji sloupe?ek, který mi ?ekne, že už mám jet do box?.
- FFB - velmi dobrý
- AIM - jako reál, v?etn? nastavení a spolupráce s Race Studiem
- kokpity - fungující ovlada?e podle reálu, chybí jen možnost si je namapovat na vlastní tla?ítka
- vlastní boxové stání
- HUD - prakticky žádný, pozice atd p?kn? na pit wall (m?že se to zdát jako nevýhoda, ale soust?edím se mnohem víc na jízdu, než na sledování ?ísel b?hajících po obrazovce, kdyby to šlo aspo? v LFS namapovat na tla?ítko )
- full mode - pro endu super, oprava zav?šení trvá t?eba 10min - ono by to tak m?lo být vždy, jet na krev s tím, že mi to stejn? dají za 15s dohromady nep?ináší pro ?isté závod?ní nic dobrého
... zkrátka pár v?cí by se našlo a doufejme, že to v iR nepod?lají a neza?nou zavád?t minimap a podobné nesmysly
Pablo is offline   Reply With Quote