Thread: rFactor 2
View Single Post
Old 11.1.2012   #19
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Tak uz som to skusil, mam vsetko na high, ale aj tak mam pocit, ze hra nevyzera tak ako na screenshotoch, ale zrejme to je len kvoli tomu, ze to je beta, pretoze nie su zapnute ani efekty dazda a tiez nejdu stierace. Ale svetla su fajn, Slnko hazde pekne tiene aj v kokpite.
Co sa tyka fyziky, tak to nemam velmi s cim porovnat, skusal som iba tie historicke formuly a Megane, ktory mi prisiel az prilis pretacavy, ale asi to tak ma byt
Zajtra musim skusit dat aspon 10-20 kol v kuse a uvidim, tiez musim skusit susenie trate.
Co sa tyka zvuku, tak som trochu sklamany, mam 7.1, ale zvuk mojho motora ide iba z prednych reproduktorov, aj ked je v aute za mnou Z ostatnych sa potom cas od casu ozvu motory oponentov a aj to iba v presne definovanej vzdialenosti, no to podla mna urcite vyladia este pred vydanim finalnej verzie.
Optimalizacia je fajn, na GTX 550Ti mi to ide v pohode v rozliseni 1680xnieco s vypnutym HDR (to je zatial iba nejaky vylepseny bloom a vyzera to dost zle). Neviem sa vsak zbavit dojmu, ze hra vyzera ako keby mala 16 bitove farby, aj ked mam v menu 32b. Uvidime...
Zatial to nechcem velmi hodnotit, pretoze je to beta a este som ani poriadne nejazdil. No zajtra si urcite dam Monaco s historickou formulou
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote