View Single Post
Old 27.10.2008   #8
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Motto View Post
V jedne pravotocive zatacce tento souboj spomalil Chaose, ten musel uhybat na vnejsi stranu a ja tak v plne rychlosti tesne kolem nej profrcel vnitrkem (omlouvam se pokud jsem te opravdu vylekal ) Byl jsem tedy tesne za Agarashem a rozhodnul jsem se na nej taky zautocit, i kdyz to bylo pod mostem pred rychlou pravou zatackou.Tento manevr vysel na milimetry ovsem Agarash ztratil pritlak najel trosku mimo trat a dostal smyk
omluvu beru, ale priste by trocha opatrnosti neskodila... ja utok zezadu vubec necekal, takze muzes byt rad, ze jsem neuhybal na druhou stranu... nevim co bys delal pak... kdyz v miste kde vsici normalne jedou naplno potkam 2 auta jedouci o poznani pomalejc, tak neni zrovna dobry premejsleni to tam naplno poslat a doufat ze to tam nejak vyjde... a o 2 zatacky dal vysmykujes agarashe... no nevim, chtelo by se to nad zpusobem jizdy zamyslet... predjizdet timto zpusobem, kdy "po me potopa" neni zrovna zadouci... nevim jak by se to libilo tobe, nekdo te predjede, posle ti to rovnou pred cumak a ty diky ztrate pritlaku letis mimo trat... to neni zrovna fer...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 27.10.2008 at 14:29.
Chaos is offline   Reply With Quote