View Single Post
Old 7.3.2013   #178
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Asi hloupa otazka, ale jak muze mit nastaveni zvuku vliv na tvuj cas na kolo?
To je stejný jako v LFS - já ?ikam že auto musíš poslouchat. Pamatuju že jednou se jela liga a kv?li n?jaké neuv??itelné chyb? na serveru všichni p?išli o zvuk (byl velký lag, v??im že veteráni to budou pamatovat - bylo to s FXO na Kyotu). Nikdo nev?d?l jestli je to jen u n?j nebo ne, tak se jelo dál. Já zastavil a v?dom?, že porušuju pravidla, napsal do chatu že odstupuju - nemám zvuk, nejde to. Najednou zastavila v?tšina pole s tím, že nemají zvuk taky. Ale byli tací, co to cht?li dojet. Já ?ikam ža auto musíš poslouchat, protože ti v simulátoru chybí jeden strašn? d?ležitej smysl - cit. Ty v tom aut? nesedíš abys cítil co to auto d?lá, jestli balancuješ na hran? smyku, jak se auto neklání. Dob?e, dá se to sice vypozorovat o?ima a z ff, ale to už je v?tšinou pozd?. Proto v simulátorech stahuju zvuk motoru n?kam na 1/3, zvuk gum na max, vítr a prost?edí hodn? dol? (t?sn? nad minimum). Když si to pak pustím do sluchátek, slyším p?esn? to, co pot?ebuju. A to mi umož?uje jezdit tak, jak jezdim. Každopádn? to ale není nic pro požitká?e s extra zvukovými aparaturami, co si cht?jí užít maximální ?ev motoru a svišt?ní v?tru.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote