View Single Post
Old 5.5.2014   #80
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

I když jsem se m?l v?novat škole, nakonec jsem nelitoval toho, že jsem jel

Q: Totáln? bez tréninku, osahával jsem si auto a tra?, 5. místo, spokojenost.

R1: N?jak mi tohle combo sedlo. Ze za?átku jsem m?l pár souboj? s RoBem, ale potom jsem vícemén? kroužil sám. Do pitu jsem zajel na konci 12. kola spole?n? s Kingem, který bohužel minul pit box, a tak jsem ho v pit lane p?edjel. Dojel jsem na bedn?, takže paráda.

R2: Druhého závodu jsem se obával víc, protože jsem ani na tohle combo netrénoval a s TBO už to není taková pohodi?ka jako s XRG. Vzal jsem XRT jako jistotu, na ty dv? ostatní jsem nem?l nervy.

Start z 19. místa, aspo? jsem se mohl op?t rozkoukat. Hned po startu m? p?edjel Roman s JackCYm. V pravé zatá?ce po oválu se to trochu mlelo a m?l jsem tam neš?astný kontakt s Michalem (omluvu p?ijímám, i když bych t? v ten moment nejradši víš co ). Schytal jsem trochu poškození na levé stran?, ale dalo se s tím jet. Postupn? jsem se dostával dop?edu až do první desítky, kde jsem byl na chvíli v kleštích InSeRTu, ale nakonec jsem se p?es n? dostal.

Pit na konci 12. kola, trochu jsem si zahrál na Kinga, když jsem o pár centimetr? minul boxové stání, ale moc jsem neztratil. Pak už následovala stíhací jízda za Kidem a hotlapení do konce – op?t 3. místo

Díky všem!
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote