View Single Post
Old 4.8.2008   #10
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Hr?za na druhou:
quali: v pr?b?hu prvního kola jsem zjistil, že nevidím na celé zrcátko (používám jen reál a nemám minimap), tak jsem zastavil na kraji, abych vlezl do options a ruka mi n?jak automaticky klikla na spectate jsem lama, já vím

sprint 1 a 2 - moc si nepamatuju, závody n?kde v p?lce pole

long - po startu jsem jel docela opatrn?, p?ede mnou se ob?as tvo?ila zácpa, necht?l jsem do nikoho vrazit. Toho využili ostatní, kte?í to opatrn? jedoucí auto p?edjeli z?ejm? v dom?ní, že se loudám schváln? Ale bylo to všechno ?istý, moje chyba, že neumím bránit, takže propad až n?kam na 17. Pak jsem se trochu sebral a za?al to sjížd?t až do osudného kola, kdy byla za cílem hromadná nehoda a já to do n?koho stojícího nap?í? napral Byla to moje chyba, žlutá vlajka mi svítila, jenže já myslel, že tam je jedno auto jako vždy a neubral jsem v?as a pak už jsem to neubrzdil, následoval katapult do vesmíru a p?istání na st?eše->konec.. Sorry

Jinak m? dost mrzelo, že n?kte?í si absolutn? neváží práce Agarashe, který to pro nás organizuje a vesele si kecali a sabotovali roz?azování. To o vás taky n?co vypovídá.
Pablo is offline   Reply With Quote