View Single Post
Old 3.8.2005   #13
revEn
Member

 
Join Date: 9.3.2005
Posts: 211
Default

2 felix > ano mas pravdu ... maj neco malo pres 4000 polygonu ... a jeste vetsi pravdu mas s tim, ze to mesh smooth zprasi ... ale je tu jeste HSDS modifier kterej jenom zvysuje LOD
2 don > radiosity shadows? co to je ? ja jsem si vzdycky myslel, ze radiosity efekt se pouziva pro zrealneni sceny... a to v tom smyslu, ze zadnej material neabsorbuje absolutne svetlo, takze je cela scena jeste osvicena odrazy od materialu.. to zapricini, ze treba tebou zmineny stiny nejsou totalne cerny... ale ze je to raytrace paprskama prisviceny odrazama napriklad od sten, kdyby se jednalo o mistnost.

dalsi problem nastava v tom, ze auto je rozdeleny do dost nestastnejch segmenu ... a to komplet karoserie ... vcetne svetel a vseho je jeden monoblok a pak ten zbytek po castech... takze pokud ma nekdo naladu oznacovat polygony a delat z nich subobjekty.... muze zacit ) ja na takovy veci za prvy nemam nervy ani naladu .... staci jenom pustit na chvilicku ctrl cely se to odznaci ... a ja pak zurim... takze nic nebude mozna teda
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! <- Zocker Tempel <- [ZT] revEn
revEn is offline   Reply With Quote