View Single Post
Old 14.5.2013   #41
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by JÁRA View Post
Je obrovská škoda, že nebyly t?eba hromadné tréninky. Sice bývali na serveru n?kte?í, ale ne vždy jsem tam n?koho potkal a jezdit po?ád sám moc nebaví. V kolektivu se toho ?lov?k mnohem více nau?í. Takže se není moc ?emu divit, že to n?kterým, obzvláš? za?áte?ník?m, moc nešlo s LX-kou. Ale auto je to perfektní. Moc rád jsem s ním jezdil. Poprvé s volantem a prakticky poprvé s RWD?kem. Taky se to projevilo no

Díky Všem za závody a doufám, že bude zase repete
Bývali p?esn? týden p?ed, v ned?li ve?er kolem 18-21:00 start, oznamoval jsem je vždy do vlákna závodu pár dní p?edem. Moc lidí ale nechodilo, jak kdy, te? nás tam bylo naposledy asi 6? N?kdy se to za ten ve?er vyst?ídá. Jeli se asi 3 sprinty a zbytek si lidi hotlapují. Co komu vyhovuje. Byl jsem i ochoten pomoci se setupem, n?co poslat, poradit t?m co p?ijdou a trénují. N?kdo se zetpá tak mu pošlu, n?kdo chce poradit tak se mu snažím najít slabá místa. Ale v?tšinou je to bez dotaz? a tak se jen jezdí.

V týdnu netrénuji v?tšinou moc, když ano tak na ALTP serveru, ?i se snažím odhlasovat podobnou tra? na cargame. Sice se nejezdilo FE3 ale odjezdil jsem tam pár závod? na FE4. Samoz?ejm? nejv?tší p?ínos byla sobota, ned?le p?ed závodem a komunikace s týmem v pr?b?hu Vym??ování zkušeností, rad, poznatk?. Každý jezdíme na n??em jiném a tak si ?íkáme co se nám líbí a nebo nelíbí na ostatních setupech nap?íklad. Zvlášt? když moc netrénujeme tak se toto hodí že ?lov?k nemusí jezdit a dlouho zkoušet r?zná nastavení aby k tomuto došel. Pak je na každém ?emu dá osobn? p?ednost v nastavení vozidla.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote