View Single Post
Old 11.1.2010   #17
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Kvali: tesne pred kvali jsem dostal od Tomase set, se kterym se mi jelo nehorazne blbe, pac oproti mymu vubec nezatacel, ale casy se s nim daly zajet lepsi. I kdyz jsem se zaprisahal, ze s nevyzkousenym setem do zavodu nikdy nepujdu, tesne pred kvali jsem zmenil sbihavost, parametry diferencialu, odklony a brzdy...a fungovalo to. Dlouho jsem pred sebou nemel misto, ale ke konci jsem zajel ctvrtej cas, coz bylo prekvapeni

1. zavod: rikal jsem si, ze musim prezit T1 a pak to pujde. Asi deset kol jsem krouzil na 4. miste a hajil ho nejdriv pred Gepasem a pak pred Sonykem tak, ze jsem byl zpocenej az na riti. Bylo to uplne super, obema dekuju za souboje.
Musel jsem jezdit vyrazne defenzivni stopu, takze jsem se jim nemoh odtrhnout. A prave nekdy kolem 10. kola do me pri brzdeni Sonyk lehce stouchnul, ja se dostal s autem nastorc, pak jsem se kutalel a i kdyz nakonec na kolech, skoncil jsem v kacirku a uz se nevyhrabal. S velkym pocitem zklamani jsem se prepnul do Spectace a uzival si pozorovani profesorsky jizdy Pedropana a to jak si dojel pro "moje" ctvrty misto

2. zavod: vyrazel jsem demotivovanej, pac jsem byl az vzadu. Naladu mi trochu kazily i manevry nekterych zatacniku, kterym jsem se mel nekdy co delat vyhnout. Ale nerikam to s nejakou zasti, kazdej se ucil zavodit.
Kupodivu jsem se vysplhal az asi na devaty misto. Tam se kolem me nestydate prohnal Sonyk. Pravy zavody zacaly az s Fastjardou. Tvrdy ferovy souboje. Akorat skoda, ze v jednej zatacce ho to i kvuli mne vyneslo na travu a on se propadnul. Necekal jsem na nej, pac v tu chvili jsem byl presvedcenej, ze se tam dostal sam, ale z replaye to tak uz nevypadalo. Takze omluva. V cili tusim 9. misto.

Tesim se tedy na dalsi zavody a doufam, ze se zbytkem WT tymu budem jezdit vepredu a nandame vam to
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote