View Single Post
Old 11.1.2010   #7
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Dop?edu jsem v?d?l, že to bude marný boj, ale když už mi ufr na této trati neumožní bojovat o p?ední p?í?ky, tak si to aspo? užiju.

Kvalifikace potvrdila, že v Astonu budu rád za každý XFR, p?ed které se dostanu. S ohledem na nep?íznivý vítr jsem zajel jen pr?m?rný ?as, sice jsem se ho pak snažil ješt? vylepšit tím, že bych se chytnul do háku za n?jaké rychlejší xfr, ale ke zlepšení ?asu to nevedlo. Nakonec start tuším n?kde z konce druhé desítky.

Závod 1: Na startu jsem to moc nehrotil a spo?ádan? se zapojil do puzzle v T1. Hrotili ale jiní. Když se Rodo nacpal pod Reda, tak ten se ocitl nap?í? t?sn? p?ede mnou a já nemohl než ho nabrat. Rázem jsem byl na dvacátém míst? a postupn? jsem se propracovával dop?edu. Jednak chybami ostatních a jednak i p?edjížd?ním. Nejoblíben?jší metodou bylo cílovku projet 20 cm za nárazníkem XFR a pak v T1 jít p?ed n?j na brzdy. Problém bylo, že jsem na výjezdu musel být max tak 2 metry za ním, jinak mi ujel. Pokud jsem se p?ed n?j dostal, tak ale zdaleka vyhráno nebylo, protože top speed jsem m?l tak o 10 km/h nižší a i když jsem m?l náskok 20 m, tak to v?tšinou nesta?ilo a XFR hroziv? rostlo ve zp?tném zrcátku.
Takhle jsem se chytnul i Wooda a v T1 jsem šel p?ed n?j i p?ed Roda, který jel p?ed ním. Nakonec se mi poda?ilo dotáhnout až k pátému místu, kde jel Tomáš. Trochu jsme se v T1 zbrzdili a toho využil Rodo, který se prorval kolem m?. Rázem jsem byl až desátý. S Rodem jsme pak n?kolik kol svád?li tvrdý souboj na plechy, ale nakonec se mi p?ed n?j poda?ilo v T1 zase dostat a v následné levé šikan? vyjel na trávu a op?el to o ze?, takže hodn? ztratil. V posledních kolech se mi poda?ilo ješt? stáhnout Wooda, ale menší chybkou jsem ztratil na výjezdu na cílovku kontakt a už jsem ho nedohnal. O fous mi tedy uniklo osmé místo, které by znamenalo start z 1. místa v druhém závod?.

Závod 2: Start se mi op?t celkem povedl a držel jsem se kolem osmého místa. Postupn? mi všichni trochu poodjeli, ale jak spolu za?ali bojovat, tak jsem se na n? zase dotáhnul. Masterful z Franckem se po kolizi propadli až za m?, ale zase rychle se na m? dotáhli. Sice jsem se snažil o odpor, ale bylo to marné. Když jsem se v posledním zatá?ce snažil napasovat za Francka, tak jsem byl trochu širší a trefil pneumatiky, což m? hodilo na štorc a Masterful se ode m? odrazil do zdi Navíc m? dotáhnul Sonyk a v T1 p?ese m? šel, o kolo pozd?ji jsem mu to ve stejném míst? vrátil, ale do cíle jsem mu ?ece jen podlehl a skon?il po Masterfulov? kotoulu osmý.

Dlouho jsem si je takhle neužil souboje od za?átku do konce, ale na druhou stranu to byla marnost nad marnost a musel jsem do toho dát vše, abych alespo? trochu držel krok s rychlými XFR.
TeeDee is offline   Reply With Quote