View Single Post
Old 19.2.2008   #5
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Za každou cenu to rozhodn? nebylo, se podívej, d?lal jsem ti tam místo. Replay jsem si neuložil, stáhnul jsem si ho až te?. A tak hrozný to nebylo, b?žný závodní incident. 2 auta vedle sebe, já šel na výjezdu lehce do smyku a jak jsme byli blízko sebe, byl tam malinký kontakt (+ možná menší lag) a to m? odpinklo. P?es hranu kokpitu jsem v závod? moc nevid?l, ale z toho jak m? to odpinklo jsem si myslel že to byla v?tší rána.
Pravda formuloval jsem to dost ostre Me to taky spis pripadlo jako maly lag, protoze ja jen slysel zvuk aniz bych pocitil kontakt. Vedel jsem, ze tam jsi a pokusis se me dostat venkem, proto jsem se taky snazil udelat misto. Na replay kouknu doma.

EDIT: Tak jsem shledl replay a musim se omluvit Ghostovi. Nejels tam za kazdou cenu. Nikdo z nas vsak ocividne nechtel ustoupit. Ja mel jen vic stesti, ze me to v lagu neodpinklo jako tebe. A taky musim uznat, ze kolizi jsem musel pocitit vic nez jen zvukem, akorat jsem si to zapamatoval jinak To je asi tim, ze jsem tesne pred tim dostal stouchanec od tymoveho kolegy, ktery si pamatuju moc dobre
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 19.2.2008 at 21:45.
Agarash is offline   Reply With Quote