View Single Post
Old 21.8.2007   #14
Krpas
Regular Member

 
Krpas's Avatar
 
Join Date: 9.11.2004
Location: Semily
Posts: 602
Default

Budu strucnej pro me uzasnej vecer, pripadal sem si jak Alenka v risi divu.

Quali
ruzvrhnul sem si to vzdy na 4 kola pak vymena pneu a paliva. Celou kvali jsem byl kolem 5-7 mista a pak jsem si ve stylu Alonsa pockal v boxech na mezeru na trati a posledni rychly kolo. Zadarilo se a pro me uzasny 2 misto.

Race1
hned od startu to vypadalo na peknej souboj do T1 s Felixem jenze ten misto na brzdu dupnul na spojku a bylo vyreseno. Jinak to znam kdyz jsem mel G25 new taky se me to dost stavalo Pak uz jen krouzeni a udrzovani si odstupu. 1 misto

Race2
Start z 9 mista sliboval pekne souboje ale vsechno zhatili rozhozeny gumy v sikane, ktery sem samozrejme nabral a po omlaceni o svodidla uz jen krouzil a obcas nekoho predjel. Nakonec 8 misto

Long
Start z prostredka sliboval skvele souboje a ty se taky konaly. Prekvapive jsem se proplejtal dopredu a v cca 20 kole jsem se dostal na celo pole a zacalo ujizdeni poly, ktere bojovalo, coz me nahravalo do karet. V 26 rychlej pit a po vyjezdu cca 17s naskok pred druhym uz vedl jen k udrzovaci jizde kterou narusila jen jizda po dvou v 46 kole kdy me zatrnulo a abych auto dostal z5 na 4 kola malem sem urval volant ze stolu Nakonec se zadarilo a pro me uzasne 1 misto.

To Devilstorm: v prvni chvilce me napadlo ze je to odplata za dotyk v predchozi zatacce :-) za ktrej se ti omlouvam ale na vyjezdu jsem byl o milimetr sirsi
__________________
Vcz Rulezz

Last edited by Krpas; 21.8.2007 at 09:57.
Krpas is offline   Reply With Quote