View Single Post
Old 21.8.2007   #12
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

No tak sem p?idám taky sv?j pohled na v?c

Kvalda: Mizérie, ?as pomalejší než osobní max. byl sem n?jaký ospalý a v?bec se nesoust?edil. Když sem m?l rozjetý dobrý ?as, n?kdo se mi p?ipletl p?ed auto (myslim že Chvaty) a pak sem byl n?jak mimo rytmus.

S1: Start, pak to tam za?lo n?jak lítat, pomuchlali m? tam, pak n?jaký tvrdší souboje (všem se omlouvám) a konec myslim 14 nebo 15 místo.

S2: Za?átek mi vyšel, vyhnul sem se tam n?jaký boura?ce, ale pak chyba v tom klesání výlet mimo, auto nešlo ovládat, pak sem vlítnul z5 na tra? ?ist? jako ne?ízená st?ela a ješt? u toho rozhodil pneu (všem se omlouvám, ale jako v tom písku to nezatá?í ) 19 místo, posun asi na 10, v p?edposledním kole v poslední zatá?ce chyba, výlet mimo tra? a propad na 13 místo.

Long: start dobrý, pak sem to tam jednou nedobrzdil a popotla?il myslím že Krpase, tímto se mu omlouvám, šel jsem pozd? na brzdy a už sem s tim nic nemohl ud?lat. Tím sem asi poškodil záv?s PP kola, ?asy asi o 1.5 sekundy pomalejší než ostatní, blokování rychlých jezdc? co se p?es m? pomalu dostávali v 15 kole už to nešlo, boxy. Chyba v plánu, nedošlo na vým?nu pneu, i když to bylo asi dob?e, protože byla n?jak divn? sjetá a už se neh?ála Dostal jsem se do rytmu (kone?n?) Pak postup na 9 místo, super souboj se Spanglerem a posun na 8. místo. Ke konci sem dojížd?l ješt? Miriho, ale na to už byl závod moc krátký

Všem se omlouvám, pokud sem n?komu zp?sobil újmu, nebylo to schváln?. A díky za p?kný závod (long). Také velký dík Chaosovi, že tohle pro nás d?lá
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm
Devilstorm is offline   Reply With Quote