View Single Post
Old 20.8.2007   #8
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

Tak jenom v rychlosti.Ani sem nevedel jestli pojedu pze v posl. dobe mam problemy s hardwarem(pada lfs) a tak to u me bylo trochu chaoticky.set sem mel jen na 7 kol a co mi poslal Vazli byl gut!ale vjel sem s nim rovnou do zavodu takze taky zadna slava..ale zvyk sem si hned.Takze:
Kvali : tusim 6.misto (zapomel sem ze se nesmi do boxu takze sem odjel 5kol zhruba a konec )
Race1 : po pulce zavodu sem se drzel na 3-4 miste stihal sem Agarashe a potom se prihnal i Kid.. kterej to zatacku pred cil. rovinou v jednom z posl. kol docela srovnal a poslal do me Agošo takze rana..mel sem co delat abych se udrzel na asfaltu.Nasledovala strata kterou uz sem nedotah.Pul kola pred koncem sem trochu dojizdel agoše az nakonec udelal chybku takze v cili 3.misto(coz slo)
Race2 : nekde sem se drzel kolem 7.mista ale udelal sem chybu v zadni sikane takze sem musel jet pres pisek a chytnul sem se o gumu ktera me roztocila.Omluva tem co si o me strejchli,ale na druhou stranu to neni moje chyba. auto na srá?,...spectator!
Long: nak sem nestihal doladit auto..a asi proto sem startoval az z uplnyho konce.Ze zacatku fakt mela..videl sem akorat (Lenyho)? po malym kontaktu se mnou v kotrmelcich. jinak par souboju ale nic extra takze sem si nakonec dojel pro 6.misto.
..........Dalsich zavodu TB se zucastim az mi bude fsechno fungovat jak ma

EDIT : Jo a Spanglere ten tvuj vyjezd z boxu(long) ten byl brilantni

Last edited by ŠakaL; 20.8.2007 at 22:59.
ŠakaL is offline   Reply With Quote