View Single Post
Old 20.8.2007   #7
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

prvni zavod s G25, takze sem necekal vysledky ale docela to slo.
Kvali: hm pohodicka parkrat sem zajel pod 51s a to s velkym naskokem stacilo na pole.

1st. HAHAHAHAHAHAHA - njn prvni zavod s G25 - v T1 sem zmacknul spojku misto brzdy. Ze skoro posledniho mista sem zacal stihacku, ktera mi vychazela az do Xtyho kola. Kde sem predjel Duuka, ale on do me malinko drbnul, ale bylo to tak nesikovny ze sem sel pres boudu. Skoncil sem na boku, takze end.

2nd. Priplet sem se do nejaky bouracky takze zase skoro stihacka, ale tentokrat sem dojel na patym miste trosku zklamanej.

Long: dalsi hahahahaha. Zase jak jinak sem byl v nejakym crashi, ale nebylo to hrozny. Drzel sem se za chaosem s kterym sme oba predjizdeli jednoho jezdce za druhym. Az prisel pit a ja si rikal ze ho dam F1 stylem v boxech. Ono by to vyslo genialne pac posledni kolo pred pitem sem mel o dost rychlejsi a byl sem tesne za nim, ale on pri brzdeni do pitu udelal chybu a vjel na boxovou zed z ktery efektne seskocil me primo na kufr a udelil mi zavratnou rychlost cca 81km/h. No sice sem z pitu vyjel pred nim i sonykem ale musel sem projet jeste boxy. No vratil sem se zase za sonykem a chaosem. Sonyk chaose pekne brzdil a ja sem se snadno dotahnul. Potom sem snadno predjel sonyka a vydal se za chaosem trosku nasranej za ten pit) . Pomerne rychle sem ho dohnal a on me genlemansky pustil za coz mu dekuju. Pak mi ke stesi chybelo jenom predjet Itara kterej byl cca 6s prede mnou. Byl sem v dobrym rytmu, ale nakonec mi spravedlnost umoznila ho predjet jednoduse. Udelal par kotrmelcu a ja ho bezproblemu predjel a dojel si pro druhy misto. Skoda toho pitu, moh sem krpasovi trosku zneprijemnit zivot.

No uz se tesim na dalsi bitvu.
Felix is offline   Reply With Quote