View Single Post
Old 29.12.2011   #2854
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Tu narazame prave na to, ze tvorcovia beru LFS ako vlastne hobby a ak tam nejake auto/okruh nechcu, tak ho tam nedaju bez ohladu na to, ze komunita by to brala vsetkymi desiatimi. A ja som na nich zanevrel hlavne kvoli tymto Chaosovym neuspesnym snaham. Treba si uvedomit, ze takych ponuk dostali urcite viac a od roku 2008 vzali iba VWS a Rockingham. Je to velka skoda a momentalne som uz dost skepticky, pretoze konkurencia ziskala obrovsky naskok. LFS nova fyzika pneumatik nezachrani, stale bude chybat zahrievanie brzd, voda, dynamicky cas, poskodenie (odpadavajuce spojlery slubovali v roku 2008) a k tomu je tu zastaraly graficky engine, ktory vsak nie je az taky podstatny. Vyvojari zaspali dobu a LFS udrzi pri zivote uz asi iba dokoncenie fyziky a zmena na open source alebo aspon moznost pridavat vlastne trate a auta.
A aj kvoli tymto veciam uz vkladam nadeje hlavne do rFactor 2, maju novy model pneumatik, dynamicke pocasie a vsetko co ma mat kvalitny simulator v sucasnosti+podporu modov.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote