View Single Post
Old 17.4.2013   #8
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by Kuba5 View Post
Díky moc! Koupím tedy S2. Ale musím se hodn? zlepšit, zatím mám nejlepší kolo na GP s XFG 1:38.140, což je dost blbý. U FBM 1:19.070. Baví m? víc jezdit s FBM, ale asi bych se m?l za?it lepšit hlavn? na XFG.
Jak bych potom m?l pokra?ovat s S2? Na jakých autech jezdit? Díky ješt? jednou.
No uvidíš, je lepší za?ít od slabších, nau?íš se rychleji ovládat auto na limitu atd, pak se ti snadn?ji budou u?it ?ídit siln?jší auta.

Já si samoz?ejm? nenechal poradit a za?al jsem s F1, protože to bylo vzr?šo, máš pocit, že jsi za pár hodin na Westhillu Schumacher, ale pak se ?lov?k podívá na po?ádný ?asy a zjistí, že to tak asi nebude.
Následoval downgrade na FZR, u jehož jsem setrval docela dlouho a to auto mi u?arovalo, ale zase stejná písni?ka.. pak FZ5, no a nakonec jsem zjistil, že m?li kamarádi, co jezdili LFS pravdu a že ?ím slabší, tím lepší zábava a že sliky né a pravda je, nejvíc srandy si užiju s XRT a LXkama, p?ípadn? s RB4 a RACkem.

RACek a FZ5 není na za?átek úpln? nejvhodn?jší, FZ5 se dá, jde o zvyk, ale díky motoru vzadu hodn? vytrestá za každou chybu (zejména špatné bržd?ní a p?ehnaná nájezdová rychlost - t?žká zadnice se rozhoupe snadno a vyfackuje t? z trati, chce to trochu grif už, XRT je oproti FZ5 submisivní ?ubinka ), RACek krom toho motoru vzadu je ješt? motokára na steroidech, výborný auto, ale užil jsme si ho až asi po 10kkm v LFS, do té doby boj o život.

Doporu?ení: Za?ni s XRT s restrikcí t?eba na 170-180 koní, je to ?upr zábava, nebo s LX4kou, ale to je trochu divo?ejší strojovna, nicmén? nabízí pure driving pleasure.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 17.4.2013 at 08:46.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote