View Single Post
Old 8.4.2013   #60
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default shrnutí

Tak p?íprava prob?hla né upln? podle p?edstav. Né že bych toho odkroužil málo, ale poslední trénink byl n?kdy 25.3. a m?l jsem jen set na quali+sprint, víc jak 8-10 kol jsem v kuse neodjel snad ani jenou, long jsem ud?lal na rychlo o p?estávce, takže start na "neznámém aut?", z toho plus + nervozity z prvního místa a opatrné jízdy plynuly také ?asy, kdy navíc opatrná jízda je to nejhorší, co jsme mohl ud?lat, protože jsme naopak d?lal chyby, takže jsem si nevytvo?il po?ádný náskok.

Q: Katastrofa, víc jak p?l kvaldy zahozené, první dv? kola nic moc, pak jsem sko?il ze zvyku do boxu, což mi došlo až poté, takže jsem strávil asi 3 minuty v boxu, abych se p?edešel n?jakémnu zkoumání ze získání výhody atd, výjezd, honem honem, ?adím za dva buch...trest pr?jezdem boxovou uli?kou, no to snad né, ?elo polil studený pot a nejrad?ji bych si nafackoval, takže dalších 5 minut ztracených, no nic...17.pozice nebo tak n?jak..

S: Posun asi na 12. místo tuším, všichni rychlíci p?ede mnou, ze mnou taky žádná velká divo?ina

L: Start z 5., nad?je na úsp?ch, rychlé prokousání na ?elo díky n?jakým poty?kám p?ede mnou + pomalejší jezci nebyli obtížná p?ekážka v posunu vp?ed, poté kroužení na prvním míst? s ?asy hluboko pod možnostmi, n?jaká psychologická ru?ní brzda byla zatažená asi... no a pak postupn? za?ali p?ilétávat UFOni, byl jsem odhodlán je v rámci možností potrápit, ale víc jak 1,5-2 kola jsem za zadkem asi nikoho neudržel.

Zazávodil jsem si krásn? i když šlo spíš o trénink defenzivní jízdy, (s t?ma brzdama to beru na v?domí Jacky, ale tak šlo o to dovézt to na jisto, když byl TOP10 v dohledu a né pálit gumy a riskovat výlet z trat? p?i souboji s jezdci o 2-2,5s na kolo rychlejšími), takže díky kluci za supr závod!
__________________

Last edited by Belda_CZ; 8.4.2013 at 15:43.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote