View Single Post
Old 14.5.2007   #1
Allante
Member

 
Join Date: 12.10.2006
Location: Brno
Posts: 126
Angry Blízká definice slova "?idi? ko*ot".

Cht?l bych zde poreferovat o známem p?ípadu blízkých setkání s individuem zvaným jako "?idi? ko*ot". Tito ?idi?i dokáží v ?lov?ku probudit obrovský vztek a myslím, že když se vžijete do toho co se stalo m? (ikdyž né úpln? osobn?), nebyly by jste také stoprocentn? spokojení...

P?ed p?l rokem, n?kdy koncem léta, m?j otec koupil mé matce p?knou novou Hondu Civic 2.2TDC-i v nejvyšší výbav? za cca hodn? korun . Celá rodina byla spokojená a já byl š?astný, že mi naši kone?n? dovolili, abych ukázal, jestli mám na ten design opravdu oko a za?al m?j malý projekt. Ty krásne linie, až na pár detail? jsem dlouho obdivoval a každý se na ulici za tímto autem jako jediným v tomto provedení v Brn? oto?il. Ale to m? až tak nezajímalo, maluji a zajímám se o design, takže jsem trávil hodiny studováním linií auta, až se mi poda?ilo donutit otce, který nakonec souhlasil, aby koupil nová kola. Po n??em se po?ád koukal na netu, ale nakonec p?iznal, že nejlepší jsou AEZ Phoenix 18", bohužel matka chce pohodlnost, takže 17":

http://www.aez-wheels.com/396_DE.0?webdid=286

Auto vypadá brutáln?, je to st?ela, otec se na n?j po?ád koukal z okna kdekoliv jsme byli, ale copak se dnes stalo p?kného. Asi jsem byl až moc nadšený z mého prvního malého projektu, na kterém jsem nechal tak trochu kone?n? ruce. Individum známé jako "?idi? ko*ot" = LETEC dokázalo rozbít tak trochu naší Hondát? ciferník (dodávkou) , když stála na prkovišti ve m?st?, lekl se a ujel. Ješt?, že existují lidé, kte?í jsou tak ochotní, že si zapsali jeho SPZ. Když jsem se to dozv?d?l m?l jsem takovou divnou chu? mu nap?íklad rozpárat b?icho vejp?l autem , ale to je jedno. Prost? z toho plyne ponau?ení: "Celý den (v tomto p?ípad? období) m?žete mít krásný, ale vždycky se najde n?jaký ko*ot, který vám tu náladu po*ere.

PS.: Fotky doložím.
__________________
Steering wheel: Logitech G25
Game nick: Allante
LFSW nick: Jan Stepanek
Moto: There's only one thing to be good at driving... PRACTICE !

I JDM AND LOTUS

Last edited by Allante; 14.5.2007 at 19:04.
Allante is offline   Reply With Quote