View Single Post
Old 14.10.2008   #2
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Pro me to byly prvni LFS zavody od oktavek (brezen :-)), takze jsem si to docela uzival. Tesne pred quali mi tymovy kolega Agarash dodal set, takze jsem prekvapive v quali neskoncil posledni. Bohuzel jsem se o tom setu domnival, ze s nim jde jet zavod, no nebylo tomu tak.

S1 i S2: Stejny prubeh. Start, vyhnuti se vsem kolizim a kolem 6 kola hezky 8 misto. Pak praskla prava predni a dojezd na chvostu pole.
Velka omluva Bigmanovi za S1 (cca 6. kolo, vlasenka). Mel jsem prasklou tu gumu a nevedel o tom, takze jsem Te stouchl, promin.

Long: R3 misto R2 dopredu. Po pocatecni strkanici s Wms se to vyvijelo podobne jako ve sprintech. Jezdil sem cca 8., az prislo typicky osudny 6. kolo. Vyrobil sem chybku v sikane a dostal ranu od Polyho s Agarashem, kteri me roztocili (nemohli nic delat). Po pitstopu jsem konecne prisel na to, jak radit a chladit spojku :-), takze jsem uz jen jezdil stejny kola jedno za druhym. Ke konci jsem trochu znervoznel, kdyz se blizili pronasledovatele, ale celkem vpohode jsem nakonec uhajil 12. misto (o 14 setin) pred tymovyho kolegou Agarashem ;-).

Celkove jsem si to opravdu uzil, nektery souboje paradni.
Kada is offline   Reply With Quote