View Single Post
Old 22.11.2009   #11
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
stejne jako troubeni je to vynucovani si pozornosti na sebe.

jestlize to ma prokazatelne vliv na to, jestli si zavodnik vsimne lepe za sebou nekoho kdo sviti, pak by meli svitit vsichni nebo nikdo (vsichni stejne podminky) - byla-li otazka postavena jako dotaz ke sviceni na oficialnich zavodech, muj subjektivni nazor je zakazat - rusi to, jezdi se hlavne podle sluchu - kdyz nekdo neslysi rvat auto vedle sebe a najede do nej, nema v zavode co delat, stejne tak ten, kdo se pred jakymkoliv manevrem nepodiva do zrcatka/neotoci hlavou - v zivote se mi nestalo, ze bych nekoho prehledl, kdyz jsem se podival do zrcatek (ani auto, ktere je zelene jako ztromy v pozadi, ani auto sede jako silnice : )

edit: a pedro ma pravdu, u vedouciho jezdce to ma opodstatneni

edit2: jo, strasne cool je taky blikat blinkrama, troubit po celou dobu zavodu, psat ty woe, nebo skladat ascii art v chatu - bavime se o zavodech, proboha! vsichni by meli mit podminky se koncentrovat a chovat se k sobe vzajemne co nejkorektneji!

NErozciluj se :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote