View Single Post
Old 20.5.2013   #70
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
V LFS nemá strach
Tak tak.. brzdil m? strach o auto (naživo to holt nejde opravit mezerníkem ) a zodpov?dnost za spolujezdce, né strach o sebe, p?ece jenom to pro m? byl na adrenalinové jízdy z motorky do Catu skok v bezpe?nosti vp?ed.

Ale v?domí, že v ?ernym Caterhamu nejseš na silni?kách mezi lesy úpln? vid?t a loket ti ?ouhá z auta, takže rána na bok je konec, ti na pocitu bezpe?í moc nep?idá, je to p?esn? mezi motorkou a autem.

S motorkou už jezdím od lo?ska radši jen na okruh (vlastn? od první chvíle, co jsem jí vzal na okruh), než jezdit pilu na okreskách, protože ty naše silnice a ridi?i, to je fakt o hubu. Nemluv? o srnkách..

Zp?t k pocit?m z Catu...

Dostalo m?, že to má karbonovou palubku i seda?ky, fakt paráda, sed?lo se v tom výborn? a hlavn? integrovanej p?novej hasi?ák, kde na palubce je ?ervenej velkej spína? (možná táhlo), který po aktivaci "zaplaví" kabinu p?nou, no a já tím cht?l startovat, týpek m? naštestí zarazil, bylo to fakt o fous. ?lov?k si stáhne ?ty?bo?áky a ani se nehne, G?ka až tolik oproti statickýmu simu nevnímáte p?i ?ízení, snad jen akceleraci na nízké kvalty, protože to ?lov?k o?ekává a soust?edí se na ten opojný pocit zrychlení, ale dost si jich všimnete jako spolujezdec, když nemáte co na práci s rukama a nohama a veze Vás týpek, co s tím lítá závodn? a živí se jezd?ním v superautech....

Byla to základní 1.6ka, ale tvrdil, ze ta siln?jší 140 ko?ová verze (mohla to být i 120 nebo 125 ko?ová verze, ale nepoznám to, maximálka je prý 200) s 5 kvaltem, (http://www.caterham.co.uk/assets/htm...roadsport.html) oby? gumy, žádné polosliky. Krásn? se to utrhává p?i pod?azování a necitlivém poušt?ní spojky . Meziplyny jsem vzhledem k tomu, jak to bylo daleko ani nezkoušel a brzdit levou u 550kg auta bez ABS taky radši ne, náhoda je blbec. Jsem rád, že to napoprvé s Catem nebylo nic siln?jšího, je to geniální v t?ch utažených zatá?kách na dvojku, tam ?lov?k nemusí mít strach, že se zabije a m?že jet jak , do žádného driftování jsem se ale nepoušt?l, i když to umí kor na tom civilním pneu, jen jsem ten zadek nechal usadit zapískat. Sedíte fakt nad koly a dá se tím zadkem hodn? dob?e ?íst, co se d?je. Volant je spíše dopln?k. Ale n?jak se nesoust?edíte na jednu konkrétní v?c, vnímáte to komplexn?.

Tady je nejv?tší rozdíl mezi racery (nebo rádoby racery? protože když u nás ve stanu v Brn? dnes odpoledne sedl profík Berton z V8 Superstars do simu za volant F458 z Blancpainu - rF, se kterou se jela sout?ž o lístky na MotoGP, dal si pár kole?ek, první kolo se rozkoukal a pak jel fakt kudlu, ale nešel do hodin ani jednou a jel hodn? p?kn? i ?as m?l hodn? dobrý a pak pochválil, pod?koval a šel na skute?ný závod, který vyhrál, tak to ?lov?ka zah?eje u srdce a ?ekce si joo, je to fakt dobrý ) a simracery.

Simrace?i mají nau?ené ovládat auto na limitu i bez informací od beder, jen komunikací s volantem a ruce+uši, oni jsou zvyklí hlavn? na ten zadek a to jim p?i p?esednutí do simu chybí. Takže mi p?ijde snažší (nebudem brát obecn? ohled na strach a fyzi?ku) p?esednout ze simu do auta a jet hranu, než naopak...

Nejsem úpln? ideální testovací vzorek, protože jsem jezdil relativn? ?asto na motokárách d?ív a posledních 5 let jezdim zadokolkou, (by? t?žkou s jen 100kW, ale na mokro to sta?í, p?es spojku se nechá utrhnout krásn?, b?žn? jen na dvojku, ale už jsem to poslal i na trojáka kolem 80 do p?knýho driftu, až jsem se divil, ne?ekal jsem, že se to poda?í tolik utrnout a na sn?hu je. Jen mi chybí samosvor. Ale na mokru a sn?hu si ?lov?k bezpe?n? vyzkouší limitní chování, je to nedotá?ivé p?i prehnaném nájezdu, ale i po p?idání bez hmotnosti na p?edku a jinak zas odm?ní p?knými navazujícími drifty, když se to rozhoupe správn? atd.), ale od toho tu je Gregor Huttu.
viz http://www.youtube.com/watch?v=0p_sCrM1CcI

Na co si musí ?lov?k fakt zvyknout p?i p?esednutí do Catu (a ur?it? i jiných závo?ák?) je ergonomie. P?iznám se, že m? fakt zasko?ilo, jak se v tom Ka?áku leží, protože jsem zvyklý mít op?rku v aut? i na simu tém?? kolmo + i když jsem m?l seda?ku nejblíž jak to šlo, tak jsem m?l co d?lat, abych domá?kl spojku s propnutou nohou tém??, to samé platí pro miniaturní ?adi?ku, která je p?i ?azení 1,3,5 na úpln? nataženou ruku a i volant byl hoodn? daleko. A to nejsem prcek se 180cm a ani žádnou disproporci ve form? krátkých kon?etin u sob? nepozoruji. Taky vidíte na celou kapotu, né jen na sv?tlomety.

Záv?rem ješt? jednou - Caterham je fakt boží, naprosto syrové a bezprost?ední, žádná elektronika, posilova?, abs, prost? nic, jen ty a auto, fakt m? to moc bavilo a p?íšt? beru helmu (fakt fu?í a lítá bordel do o?í) a musím ho vzít na moje oblíbené okresky, kde to mám nalítané nebo ideáln? na okruh. Pak podám lepší hlášení. A po LX CUPu to bylo prost? spln?ní snu.

A nový dream car? CSR 175 http://www.caterham.cz/modely/caterham-csr-175/
__________________

Last edited by Belda_CZ; 20.5.2013 at 15:20.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote