View Single Post
Old 13.5.2013   #39
JÁRA
Newbie

 
JÁRA's Avatar
 
Join Date: 9.3.2012
Location: Brno / Vsetín
Posts: 57
Default

Q: Jedním slovem - Špatné . Žádné kolo jsem nezajel pod 1:35. Už p?i tréninku se ukázalo, že nedokážu zajet 10 kol bez toho aniž bych nedostal hodiny. A to m? provázelo celý ve?er .

S: Zmi?ovaný incident Vocelky jsem vid?l tém?? z první ?ady a ?um?l jsem co se to d?je. Našt?stí m? to nijak nepoznamenalo, ale chápu Petersbonda. Taky bych byl vyto?ený. Z mého pohledu to vypadalo jako atentát. Po prvním kole jsem dostal š?ouchanec a výlet na cílovce t?sn? p?ed T1 do trávy a svodidel. Poškozená celá levá strana . Pak následovalo n?kolik chyb a hurá, poslední místo .

L: Po startu to vypadalo lépe. Chvíli jsem se držel na myslím 15. míst?. Pak jsem v té jedné rychlé pravé jak se vyjíždí na rovinku na most chytil trávu a byl jsem zase v tom . No a do konce už nic zvláštního se ned?lo protože jsem jel prakticky sám a pak jen uhýbal. Aspo? jsem si kone?n? vyzkoušel jak reagovat na modrou a jak poušt?t . Na chvíli jsem se sice dostal ješt? p?ed HonzuNB, ale p?i poušt?ní, myslím že Popelky, jsem to n?jak nevypo?ítal a op?el se o svodidla, poškodil auto, Honza se dostal p?ede m? a byl jsem zase poslední až do konce.

V tréninku se mi da?ily zajížd?t dobré sektory, ale nikdy se mi nepoda?ilo je dát všechny dohromady a ud?lat z toho rychlé kola . P?itom celý ve?er jsem m?l pocit, že chyby d?lám jenom já.

Kide moc d?kuju za ligu a Všem co se podíleli na organizaci a všech t?ch v?cí kolem. Také moc d?kuju Všem co byli ochotni sem tam n?jakou tu radu dát a hlavn? Ghostovi za perfektní sety. Moc bych si p?ál, aby bylo zase na podzim pokra?ování.
Je obrovská škoda, že nebyly t?eba hromadné tréninky. Sice bývali na serveru n?kte?í, ale ne vždy jsem tam n?koho potkal a jezdit po?ád sám moc nebaví. V kolektivu se toho ?lov?k mnohem více nau?í. Takže se není moc ?emu divit, že to n?kterým, obzvláš? za?áte?ník?m, moc nešlo s LX-kou. Ale auto je to perfektní. Moc rád jsem s ním jezdil. Poprvé s volantem a prakticky poprvé s RWD?kem. Taky se to projevilo no

Díky Všem za závody a doufám, že bude zase repete
__________________
Jaroslav Martinec
S2 Licence - od 29. 1. 2013
Logitech G27 - od 8. 2. 2013

Last edited by JÁRA; 13.5.2013 at 20:24.
JÁRA is offline   Reply With Quote