View Single Post
Old 12.5.2013   #30
Lexa999
Newbie

 
Lexa999's Avatar
 
Join Date: 29.4.2013
Location: Zb?ch
Posts: 12
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Nakonec jsem se dostal až na 9 a nejmén? 1/4h se pokoušel p?edjet Ježka. Necht?l se nechat, ob?as se mi zase trochu vzdálil, když jsem p?es n?j nevid?l a ud?lal chybu. Nebyl jsem o moc rychlejší, takže jsem ?ekal na jeho chybu. Ta p?išla v nájezdu do posledního kola, ale nevzdal to a p?edjel m? o kus dál zp?t, cht?lo to ješt? pár kol a možná jsem ho m?l P?kný souboj.
Pro m? nejlepší souboj za celou ligu, užíval jsem si to a bylo vid?t, že nemáš v hlav? bordel, jako velká ?ást "závodník?".

Nicmén? m? velice t?ší, že jsem se jako nová?ek držel vždy v TOP10 a semtam za sebou nechal i n?koho od mpwr. Velkej dík pat?í Kidovi za uspo?ádání závod? a nejv?tší dík pat?í samoz?ejm? Race-Clubu (jmenovit? B?ldovi) za to, že mi umožnil stát se týmovým jezdem (jelikož jsem nikdy LFS nejezdil a ani nemám vlastní licenci) a umožnil mi se vždy v ned?li ve?er trochu zavztekat a vy?ádit

Q: moc natrénováno jsem nem?l, v?noval jsem se spíše škole a svýmu autu, než návšt?vám Race Clubu, nakonec lehce nad 1:32

S: Jeden z mén? vyda?enejch, nikam jsem se nehnal, za t?ch málo bod? mi to ani nestálo

L: Pokud bych m?l shrnout hodinovej závod, tak jedním slovem: KATASTROFA ... op?t, jako v minulym závod?, jsem se v longu hned na za?átku cizí chybou dostal až na konec pole a zase jsem celou hodinu kroužil s poškozenym autem (minulej závod mi to táhlo doleva, te? zas doprava), takže jsem fakt radost nem?l a dneska m? to dost namíchlo...i tak jsem s tim zajel 1:32:58 a v posledních metrech (zvlášt? p?i souboji s Pablem) jsem jen ?ekal, kdy mi bouchne n?jaká guma

__________________

www.zavodnisimulatory.cz
Lexa999 is offline   Reply With Quote