View Single Post
Old 12.5.2013   #29
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Když jsem doma ?ekl, že je hokej a možná dost lidí nepojede, tak prohlásili, že kone?n? t?eba získám aspo? 1 bod. Evidentn? mi v??í. Mám je rád

Q: zapomn?l jsem si kontrolovat benzín, takže jsem asi po 5 kolech z?stal stát a nucený spec. Našt?stí jsem stihl zajet dobré kolo blízko mého maxima, takže i tak spokojenost (9).

S: Asi ostatní chybovali, protože posun na 6. místo bylo rozhodn? lepší, než jsem ?ekal.

L: Hned po startu v šikan? dotek s bavorakem, promi?, myslel jsem, že to projedeme vedle sebe . Z 11 propad na 20 se ztrátou na pole. Když jsem se probil na 14, m?l p?ede mnou problém tuším B?lda, p?i snaze ho nesejmout hodiny a další propad. Pak jsem to celý závod jen sjížd?l, což je n?co, co d?v?rn? znám Nakonec jsem se dostal až na 9 a nejmén? 1/4h se pokoušel p?edjet Ježka. Necht?l se nechat, ob?as se mi zase trochu vzdálil, když jsem p?es n?j nevid?l a ud?lal chybu. Nebyl jsem o moc rychlejší, takže jsem ?ekal na jeho chybu. Ta p?išla v nájezdu do posledního kola, ale nevzdal to a p?edjel m? o kus dál zp?t, cht?lo to ješt? pár kol a možná jsem ho m?l P?kný souboj.

Díky Kidovi za uspo?ádání i všem ostatním, byla to fajn liga.
Pablo is offline   Reply With Quote