View Single Post
Old 12.5.2013   #24
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Q: Nakonec jsem to vzal s 1 pitstopem, na za?átku jsem musel pár aut p?edjet ale jelo to jak drak a tak se mi poda?ilo zajet asi m?j nejlepší ?as. Pak už jsem to uh?ál a nejelo to, pistop, zbytek odkroužil jako Sprint.
2. místo?

S: Kapal umí starty asi si to hezky odpo?ítá, m? starty nejdou a tak se mu pokaždé poda?ilo m? p?esko?it na startu. Musel bych to jedin? hodn? blokovat a to n?jak není moje gusto. Tak n?jak to i jelo a v t?sném záv?su jsem dojel 3. Škoda toho bodu nebo? pozice mi byla na startu op?t k ni?emu s Kapalem za zády.

E:
Lag start se povedl vcelku dob?e. V ostrém už se to tam docela pomlelo, auto naštorc v šikan?, brzdil sem a nechával si protor, stejn? jsem ale asi Lalu nabral, promi?. Tak jsme tam všichni z mpwr zkon?ili na tráv? nebo zpomalení na trati. Docela zvláštní pohled. Návrat zpátky ok a pak už to bylo bez kontakt?. Nakonec jsem dojel Ghosta který se prodíral davem a držel se ho. P?ed námi byl ješt? Klouczech se kterým si pak Ghost zabojoval a po chvíli ho p?emohl. M? to v té dob? moc nejelo a tak jsem se nep?ibližoval. Pak už to jelo lépe, Klouczeha jsem dojel a po n?kolik kol na n?j získával draft na rovinkách, on je ale zvyklý a tak toto vždy blokuje. Náskok pro mne není tak velký abych p?edjel vn?jškem zkušeného jezdce. Hodn? nás to brzdilo a Klouczechovi to nejelo, možná díky pneumatikám. Pak jsem nechal odstup a? se znovu rozjedeme a lépe vidím do šikany která se špatn? za Klouczechem jela. Myslel jsem že se pojede 40 kol, ale to zpomalení bylo moc veliké a vyšlo to jen na 39. V posledních kolech už jsem byl op?t v záv?su za Klouczechem a ?ekal že ve 40. zaúto?ím. Ale najednou to skon?ilo a m?je mezera do šikany mi ukradla draft na rovinku kterou bych stejn? nevyhrál takže to ani nevadí. 3. místo

Vítr s tím trošku zamíchal, ve Sprintu foukal po cílovce kdy jsem to?il 5 do max po mostem. V Endu mi potom p?išlo že foukal z kopce, tedy proti rovince na most?. Ale nevšiml jsem si rychlosti.

Tra? mám rád i když rezerv tu mám dosti.

Promi? Popelka za ty klešt? na cílovce, myslím že to byla Popelka, n?jak jsme si s Ghostem nemohli pomoci asi.

Koukám že to není tak hrozné, vy jste oba vyjeli do prava.


Statistiky:

Qualification 20min
Sprint 10 laps
Endurance 1h

Díky Flame, zítra se to pokusím p?idat
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 14.5.2013 at 15:53.
JackCY is offline   Reply With Quote