View Single Post
Old 3.5.2013   #14
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Myslim ze cielom Beldovho navrhu je hlavne jazdit "normalne typy aut". Teda bez kridiel, sekventov, slickov a dalsich vychytaviek.

Slickom by som sa nebranil ale kategoria "open wheels" resp. "one seater" mi vobec nevonia. Ked slicky tak XFR/UFR Cup ale to uz sme zasa niekde inde.
XFR/UFR

Sorry FWDsuxxx jak má nemalá ?ást pole v LXcupu na SPZetkách.

FBM/FOX/GT3/GT2 jsou vcelku ?iditelné pro každého pokud se nevybere op?t n?co jako A22 kde se jezdí všechno na první nebo druhý rychlostní stupe?.

FBM je vysloven? za?áte?nické vozidlo. Jen víc jak 220km/h asi nejede.

To s tím chceme oby?ejné co nejvíce reálné auto se tu omýlá už asi rok. Bylo BTCC a te? LX cup na toto téma
Osobn? bych se te? k TBO nevracel ale dále to stup?oval v obtížnosti nahoru.

FZ5/RAC cup? ?i jen FZ5, nevím jak jsou daná vozidla vyvážená. LX6 je dosti jiné, záleží na volb? tratí.

Spíš bych to ale sko?il na slicky jak navrhuje také bavorák. FBM/FOX/GT3 mi p?ijde jako rozumná volba.

Asi nemá smysl zde po?ádat FO8/GT1 když se na tom v?tšina lidí zabije, v?etn? m?

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
To je sice pravda.. ale urcite je to zaujimavejsia verzia povinnej casti ako prejazd boxom lebo rozdiel v prejazde boxu by nemal byt velky, kdezto v JOKER lap si mozes poziciu vylepsit alebo naopak stratit
Ztratit? Jestliže je pro každého povinný alespo? 1 pr?jezd pak to není ztráta. Pr?jezd boxy vám nepom?že moc, jen t?m co si opravují auto to dá malou výhodu. Zbytek defakto ud?lá to že tam zajede, zastaví a op?t se rozjede bez jakékoliv práce na aut?. Zbyte?ný pitstop.

To opravdu rad?ji open layout a v n?m mít vytvo?enou sekundární trasu kterou musí každý nejmén? 1x absolvovat. M?že být rychlejší ale m?že být také pomalejší. To p?ináší mnohem lepší taktizování než ten nesmyslný pitstop. Jestliže chcete pistopy tak natáhn?te délku závodu na 1.5-2h.

Spíš bych byl pro delší trasu trati kterou by bylo nutno 1x absolvovat. Kratší trasa... no já bych tam jezdil po?ád Ne jenom 1x

---

XRT rally ano, asfalt bych už op?t nejel.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 3.5.2013 at 20:45.
JackCY is offline   Reply With Quote