View Single Post
Old 3.5.2013   #10
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Myslim ze cielom Beldovho navrhu je hlavne jazdit "normalne typy aut". Teda bez kridiel, sekventov, slickov a dalsich vychytaviek.

Slickom by som sa nebranil ale kategoria "open wheels" resp. "one seater" mi vobec nevonia. Ked slicky tak XFR/UFR Cup ale to uz sme zasa niekde inde.
P?esn? tak, oby? auta se kterými se n?kdy svezem.

Nebránim se slick?m, bu? malá Formule nebo UFR/XFR, sympati?t?jší mi je tedy UFR (manuál a divo?ina), rád si s nimi zazávodím, ale po?ádat je nebudu. D?ív jsem hodn? jen tak jezdil s FZR, což mi opravdu bavilo, ale myslím si, že je tak rychlé, že by bylo moc nehod a moc roztrhané pole = rozdíly ve výkonosti by se prohloubily. Taky každá chyba jako probržd?ní je u slick? daleko markantn?jší.

Máme v úmyslu si n?kdy kolegou po?ídit starou ple?ku za pár šuš?? na rallycros (t?eba Sierru) nebo s Ježisem zkusit n?jaký závod endurance s Hondami GX390, ale sednout si t?eba do Radicalu taky není nemožné, normáln? se p?j?ují, ale cena je úpln? mimo mojí realitu, chcou za to snad 50 000 bez DPH na hodinu...

Na okruh jezdím se svým d?de?kem Hornetem 900 do Chebu za 50Ka?ek na jednu 15minutovou jízdu a to je p?íjemné.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 5.5.2013 at 11:42.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote