View Single Post
Old 9.2.2010   #47
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Gart View Post
Já mám od O2 ADSLko za n?jakých 500 m?sí?n?, jede to zhruba 6 mega a jsem spokojený na LFS, counter strike apod. Pingy v pohod? (v csku ping 20-30) a jej to stabilní. V lfs naprosto bez lagu. Bydlím na vesnici cca 500 obyvatel, navíc asi 2km od úst?edny a musím si to pochválit. ADSLko jede krásn?. Je jde o to že rodi?e platí pevnou takže platím jen t?ch 500 jinak to výjde víc, když pevnou nemáš
to rád sly?ím, mam to podobné jen v?tší vesnice. no sousedovi z vedlejsi bytovky to slape jak rikas ty. pockam co tento poskytovatel a pak je 02 kdyz tak jasna volba. Ovsem pokud budou chtit pausal za pevnou, kterou mimochodem nemam, tak maj smulu a pockam si na poradne net o d karnevalu az se prestehuju do mesta
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote