View Single Post
Old 22.3.2011   #64
StandaCZ
Newbie

 
StandaCZ's Avatar
 
Join Date: 22.1.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 61
Post

tak p?vodn? jsem se necht?l více vyjad?ovat,ale jak to tady ?tu tak malinko musím.Samoz?ejm? jsou rychlejší a pomalejší jezdci,já se ?adím k t?m pomalým a tak se dalo tušit,že se s tímto autem a s tímto setem budu hodn? prát a takyže pral.Nevím jak by se do závodu nastupovalo vám kdyby jste byli už v tréningu v sedm hodin nazváni kreténem(od Františka Vojtáše).P?esto jsem do kvalifikace i závodu šel,hned v prvním kole kontakt s Lubikem což uznávám byla chyba nás obou,ale pro m? už další kola byli jen utrpení na konci.Jak tady debatujete o modré vlajce..každý na to má jiný pohled a co se m? týká uhýbám dle svých možností a nechci nikoho blokovat.Jak se tady píše nejsem tak dobrej abych dokázal uhnout všude a ješt? se mi nestalo,že bych n?koho brzdil celé kolo.Ale nikdo nem?že po m? chtít aby když sem pomalej jezdec tak abych auto hodil do trávy hned jak blikne modrá.Chvílema mi p?ipadá,že n?kte?í nikdy nevid?li závody v reálu.No nebude se už více rozepisovat,stejn? m? roznesete na kopytech jako vždy.
Prost? z tohodle závodu sem tak znechucenej tak zvažuju,že už další závod tohodle CUPu nepojedu....vlastn? už asi ani nem?žu protože Sonykovi sem se odhlásil už v pr?b?hu závodu na TS.
__________________
AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+,2,61GHz,2 GB Ram,NVIDIA GeForce 8800 GTS,LG 19",Momo racing
--------------------------------------------------------------------------
CHS-Racing team mé statistiky
StandaCZ is offline   Reply With Quote