View Single Post
Old 20.3.2011   #6
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Vcera hasicska zabava. Moc zeleny a moc plzne. obcas prolozeno vodkou a rumem. prichod 4:30 vstavacka v 9 a 4km pesky domu. ve 12 sem dal obed a v 3 valil na umelku na prvni letosni zapas.(hrozna komedie a prohra protoze na zabave byl celej tym, ale byla sranda) Jenze z fotbalu sem si prinesl dva sramy. Kotnik proslaplej od jednoho aspon 100kg golema a rameno narazene z jednoho zakroku. Kotnik se ukazal jako nejvetsi problem.

I presto me kvali docela vysla a veril sem si na top10 v zavode. Krasne jsem odstartoval, ale nemohl sem chytit tempo s natankovanym autem. neslo to proste a pri tom sem s tim trenoval casto . Brzdil sem kluky za to se omlouvam ale preci jen zavody a uplne zadarmo sem vam to dat nechtel. Potom sem ale rezignoval a par lidi pustil. Nekdo me i blikanim dekoval, takze nz. Potom sem souper s redlinem a trosku me zduchnul a uz to bylo. Trosku propad ale ok. Jedu dal a zacal sem delat chyby a propadal se. Takze zavody byly spis boj sam se sebou nez se souperem. Nakonec sem si jeste mohl dat redline kerej to nejak zvoslil za posledni zatackou. v cili tusim 14tej. Chtel sem dojet a dojel. Nasbiral jsem zkusenosti s FZR a to je hlavni.

Snazil sem se vam na modrou uhejbat jak to jen slo ale nekdy to v tech zatackach neslo. snad sem nikoho hodne neomezil. Jedinej s kym sem mel trable byl Mufisto kterej je tu chvili a jeste se nenaucil pouzivat silu temne strany a nebyl schopen cist moje myslenky :-D atrosku me pri tom predjizdeni zdrzel parkrat :-D ale to byly vterinky jen.

Tesim se na dalsi trrat kde uz snad budu souperit s vama a ne se sebou.

ps: pls odkaz na stream. Rozlozeni v tymu napisu na web nejspis zitra nejak sem na to zapomel.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote