View Single Post
Old 15.7.2013   #28
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

OK, za?n?me... Blackwood jsem nikdy nem?l rád a asi to tak i z?stane.

Q: Hned v boxech jsem dostal penalizaci za rychlost, tak jsem si jí hned jel odpykat a v dalším kole doplnit palivo a vym?nit pneu s tím, že v druhé p?lce zkusím n?jaký rychlý kolo. Dokázal jsem zajet PB, které m? dostalo na pole position, ale o to jsem p?išel krátce p?ed cílem.

Race 1: M?l jsem špatný setup, hodn? jsem musel s autem bojovat, bylo to neklidný na brzdách, zpošátku jsem jezdil na 3. míst?, ale okolo 7. kola jsem vyrobil chybu a propadl se na 5. místo, na kterém jsem dojel až do cíle, ale B?lda v konci p?kn? tla?il, v posledním kole jsem to udržel jen o fous a asi i díky tomu, že se B?lda musel v nájezdu do posledního kola vyhábat jednomu jezdci.

Race 2: Start z pole position, m?l jsem dobrý odjezd a jeden a p?l kola jsem jel v klidu, ale pak jsem se pokoušel zrychlit, setup byl opravdu špatný a jel jsem p?es limit, takže jsem se propadl na 5. místo, kde jsem se op?t zklidnil a dojel až do cíle.

Škoda setupu, ale na brzdách jsem to musel honit zleva zprava a jsem rád, že jsem se v obou závodech udržel na trati.

A s posunutím závod? nemám problém.

Last edited by Zdenek CZE; 15.7.2013 at 21:29.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote